Gündem

Elazığ gündemine ilişkin son dakika haberlerini Elazığ haber sitesi Elazığ News ile takip edin.

Gündem Haberleri

Milletvekili Keleş'ten müjde!

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Hazarbaba Kayak Merkezi ile Macera Parkının yenilenmesi için önemli bir adım atıldığını duyurdu...

Milletvekili Erol’dan, Bakan Tekin’e soru önergesi 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin tarafından yazılı olarak cevaplandırılması talebiyle TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi. 

Elazığ Valiliği’nde kış tedbirleri masaya yatırıldı 

Elazığ'da kış mevsiminde alınacak trafik tedbirleriyle ilgili toplantı yapıldı. 

Açıkkapı: Yeni kanun teklifi vatandaşların yüzünü güldürecek 

TBMM’de görüşülmeye başlanan 80 maddelik yeni kanun teklifine ilişkin açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, yeni kanun teklifinin, vergi güvenliğinin sağlanması, yatırımcıların Türk lirasına yönelmesi, ülkeye döviz girdisinin sağlanması gibi birçok düzenlemeyi kapsadığını söyledi. 

Yerel seçimde o iller MHP'ye bırakılacak!

2024 yılında yapılması beklenen yerel seçimler için partiler çalışmalarına hız verdi. Cumhur İttifakı da yerel seçimlerde yapılacak işbirliğine son halini vermek için bugün son kez bir araya gelecek.

Devlet 62 kişinin mal varlığına el koydu! Aralarında Elazığlılarda var

Resmi Gazete’de yayımlanan “Malvarlığının Dondurulması Kararı” ile Türkiye’de 62 kişinin malvarlıkları donduruldu. Mal varlığına el konulan kişiler arasında Elazığlılar da var. 

Arsalara dudak uçurtan teklifler 

Akçakiraz Belediyesi TOKİ’den satın aldığı arsanın satış ihalesi yoğun ilgi görüyor. İhalede 531 metre karelik arsa 212 bin muhammen bedelle satışa sunuldu, 970 bin lira ile alıcı buldu.

Gazze için yardımlar devam ediyor 

Kovancılar İlçesinde Umut Kervanı Vakfı Ve Yetimler Vakfı tarafından ortak kurulan yardım standı vatandaşların yoğun ilgisini gördü. 

Fuat Fırat Ünlü AK Parti’den aday adaylığını açıkladı 

AK Parti Yazıkonak Belediye Başkan aday adayı Fuat Fırat Ünlü adaylığını açıkladı. 

AK Parti’de adaylık müracaatları devam ediyor

AK Parti’den aday adayı olan yönetim kurulu üyeleriyle ilgili toplantı yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti’nin değerler üzerine siyaset yaptığını söyledi.

YRP Heyetinden ETSO’ya ziyaret

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Muhasip ve Mali İşler Başkanı Mehmet Altınöz, beraberindeki heyet ile birlikte Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti. Ziyaretinde gündeminde şehrin ekonomisi vardı.

ETSO Başkanı İdris Alan’dan üyelerine duyuru 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, resmi gazetede yayımlanan sermaye tutarını üyelerine müjde notuyla paylaştı. 

Yeniden Refah Partisi il divan toplantısı yapıldı 

Yeniden Refah Partisi’nin İl Divan Toplantısı Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz’ün katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantının gündeminde 31 MART’TA yapılacak yerel seçimlerin hedefleri vardı. 

Akçakiraz Belediyesi’nden arsalarla ilgili açıklama 

Akçakiraz Belediyesi tarafından satışa çıkarılan 188 arsa ile ilgili Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya açıklamalarda bulundu. 

Elazığ’da AK Parti'nin temayül yoklaması başladı

Elâzığ’da 31 Mart yerel seçimlerine yönelik hazırlıklarını sürdüren ak parti, aday belirlemede önemli kriterlerden biri olan temayül yoklaması başladı.

CHP’den 81 İl’de ortak açıklama 

CHP 81 İl’de Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla eş zamanlı açıklama yaptı. 

Taşel’den, İyi İnsan Yetiştirmek Konulu konferans 

Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, “İyi İnsan Yetiştirmek” konulu konferansta velilerle buluştu. 

Necati Çetinkaya Elazığ’a geldi 

AK Parti Kurucu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Necati Çetinkaya ve Bürokrat - Eğitimci -Yazar Ahmet Balıbey bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ’a geldi.   

Meteoroli’den Elazığ’a uyarı!

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Toplam 4245 haber.