Milletvekili Ağar, SSB ve ASELSAN'ı ziyaret etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyon Üyesi ve AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Savunma Sanayii Başkanlığı ve ülkemizin güzide savunma sanayi kuruluşlarından ASELSAN'ı ziyaret etti.

PAYLAŞ

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyon Üyesi ve AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Savunma Sanayii Başkanlığı ve ülkemizin güzide savunma sanayi kuruluşlarından ASELSAN’ı ziyaret etti.

Milli Savunma Komisyonu Üyeleriyle gerçekleşen ziyarette AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Gölbaşı tesislerinde incelemelerde bulundu.

Komisyon üyelerine Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ile ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Görgün de eşlik etti.

Ziyarette, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın ve Komisyon üyeleri, ASELSAN’ın yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan TBMM Milli Savunma Komisyon Üyesi, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, “TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri olarak Savunma Sanayii’mizin gözbebeği ASELSAN’ı ziyaret ettik, yürütülen projelerle ilgili bilgi aldık. Kurumumuzun değerli yönetici ve çalışanlarına çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN