Başkan adayı Duran'dan resmi kurum ve esnaf ziyareti

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar DURAN, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

PAYLAŞ
Güncel Haber 23 - Muhammed Fatih Akarsu

Başkan Adayı DURAN, seçim çalışmaları kapsamında Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali, Fırat Elektrik Dağıtım A. Ş Müdürlüğü, TEİAŞ 13. Bölge Müdürlüğü ve şehrimizde faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret etti. 

Başkan Adayı DURAN, ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede, şunları söyledi: ‘’Seçim çalışmalarımıza hız kesmeden, durmadan, yorulmadan devam ediyoruz. İftardan sonra, İl Başkanımız  Av. Onur Özkan, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımız ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte şehrimizde faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret ederek, vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bizleri içten ve samimi muhabbetleriyle karşılayan, desteklerini esirgemeyen hemşerilerime teşekkür eder, esnafımıza hayırlı, bereketli kazançlar dilerim. 

 

ELAZIĞ ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMINALİ’NDE İŞLETME VE VATANDAŞ ZİYARETİ 

 

İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gençlik Kolları Başkanımız Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımız ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Şehirlerarası Otobüs Terminali'ndeki esnaflarımızı, şoförlerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Destekleriyle bize her zaman güç veren hemşerilerime teşekkür eder, esnaflarımıza hayırlı bereketli kazançlar dilerim. 

 

TEİAŞ VE FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET 

 

İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gençlik Kolları Başkanımız Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımız ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Fırat Elektrik Dağıtım A. Ş Müdürlüğü'nde çalışanlarını ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımız ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte TEİAŞ 13. Bölge Müdürü Sn. Ahmet Saraç ve kurum çalışanlarını ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.’’

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN