Muhammed Fatih Akarsu Haberleri

Muhammed Fatih Akarsu Haberleri

Muhammed Fatih Akarsu haberleri, haber editörü Muhammed Fatih Akarsu tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Elazığ Belediyesi ADEM’den Erken Çocukluk Dönemi Eğitimi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM), eğitimlerine devam ediyor.

Seyda Molla Bahri düzenlenen programla anıldı 

Hayatını Kuran ilmine adayan Elazığ’ın din alimi ve kanaat önderlerinden Seyda Molla Bahri  vefatının 9. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen programla anıldı. 

Pertek Belediyesi’nden Feribotta sıcak çorba ikramı

Pertek Belediyesi, Ekim ayı itibariyle 06:00 ile 08:00 saatleri arasında belediye feribotunda sıcak çorba ikramında bulunacak

Başkan Gürkan, MÜSİAD 107. Genel İdare Kurulu’na katıldı 

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, MÜSİAD'ın Karaman’da düzenlenen 107. Genel İdare Kurulu toplantısına katıldı. 

MEB'den ortak sınavlara ilişkin yeni açıklama!

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) ortak sınavlara ilişkin yeni açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre, ortak sınavlarda da açık uçlu sorular kullanılabilecek. Bunun dışında kalan tüm ortak yazılı sınavlar ile diğer tüm yazılı sınavların soruları açık uçlu veya açık uçlu ve kısa cevaplı sorulardan oluşacak.

Elazığ Belediyesi’nden önemli açıklama! 

Elazığ Belediyesi dolandırıcılık yapan art niyetli kişilere karşı vatandaşları uyardı. 

Açıkkapı ve Nazırlı, Ağın’da vatandaşları dinledi 

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı, Ağın ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. 

Beşir Derneği kandil simidi dağıttı 

Elazığ Beşir Derneği tarafından Mevlid Kandili dolayısıyla Öğretmenevi önünde kandil simidi dağıtıldı. 

Genel Başkan Erbakan’dan vefa ziyareti

Malatya’daki temaslarının ardından Elazığ’a gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül’ü işyerinde ziyaret etti.

Araç sahipleri dikkat! İndirim geliyor

Üst üste zamlarla 39 liraya ulaşan benzinin litresine bu gece yarısından itibaren (27 Eylül Çarşamba) 1 lira 94 kuruş indirim geliyor. İşte 26 Eylül 2023 Pazartesi güncel akaryakıt fiyatları...

Fırat Kalkınma Ajansı’ndan acentelere destek 

Fırat Kalkınma Ajansı, Malatya, Elazığ, Bingöl, Tunceli’nin turizminin canlandırılması amacıyla başlattığı Fırat Turu programıyla seyahat acentelerine tur başına 36 bin lira destek sağlayacak. 

Hemşehrimiz Soğukpınar’a önemli görev 

Elazığlı Hemşehrimiz Mehmet Soğukpınar İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Daire Başkanlığı görevine getirildi. 

Erbakan, Yazıkonak’ta vatandaşlarla buluştu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Malatya’dan Bingöl’e giderken Elazığ'da Yazıkonak Beldesinde bir mola vererek burada partilileri ve vatandaşlarla buluştu. Genel Başkan Erbakan yaptığı açıklamada, “Elazığ halkı her zaman olduğu gibi bizleri yine bağrına bastı” dedi.

Emekli maaş düzenlemesi meclise geliyor 

Emekli maaşlarında yapılacak artışla ilgili yasal düzenlemenin hazırlığı sürüyor. Meclis'in açılmasıyla gündeme gelecek düzenleme kapsamında, en düşük emekli maaşı için de bir adım atılması bekleniyor. 

Esnaf Odaları başkanlarına kooperatifçilik eğitimi verildi 

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri birlikleri Merkez Birliği tarafından düzenlenen eğitim programında esnaf odası başkanlarına temel kooperatifçilik eğitimi verildi 

Başkan Şerifoğulları: Söz verdik, yaptık

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 4.5 yıllık çalışmalarını Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde anlattı.

Toplam 1674 haber.