Elazığ Belediyesi ücretsiz KPSS son tekrar kampı başladı

Alanında uzman eğitimciler tarafından gerçekleştirilen Elazığ Belediyesi Ücretsiz KPSS Son Tekrar Kampı başladı.

PAYLAŞ
Güncel Haber 23 - Muhammed Fatih Akarsu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bir yandan Elazığ’a kazandırdığı vizyon yatırımlarla şehri emin adımlarla geleceğe taşımaya devam ederken bir yandan da vatandaşların eğitimlerine katkı sunarak bireylerin daha donanımlı olması adına önemli projeleri hayata geçiriyor.

KAMP, ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİLER TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Gençlere yönelik gerçekleştirilen ve gerek eğitsel gerekse sosyo-kültürel faaliyetlerin yer aldığı “Gelecek Sensin” projesi kapsamında Elazığ Belediyesi tarafından Ücretsiz KPSS Son Tekrar Kampı gerçekleştiriliyor. 

Eğitim bilimleri, genel tarih, inkılap, anayasa ve coğrafya derslerine yönelik yapılan Ücretsiz KPSS Son Tekrar Kampı, 9 Temmuz Salı günü eğitim bilimleri dersi ile başladı. 10 Temmuz Çarşamba günü ise genel tarih ve inkılap derslerine yönelik bilgiler katılımcılara aktarılacak. 

Anayasa dersinin verileceği 11 Temmuz Perşembe günü, Türkiye’nin en iyi KPSS hocalarından Mehmet Eğit, coğrafya alanında öğrencilerle buluşacak. 

Elazığ Belediyesi ve Son Adım Kurs Merkezi ortaklığında gerçekleştirilen Ücretsiz KPSS Son Tekrar Kampı, Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde 09.00, 13.00, 14.00, 18.00 saatlerinde alanında uzman eğitimciler tarafından gerçekleştiriliyor. 

Kampa katılmak isteyen vatandaşlar, 0 424 218 88 00 no’lu telefondan detaylı bilgi alabilecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN