Milletvekili Erol: 82 Milyon Yurttaşımız Elazığ'daydı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak 2020 Depreminin 3'üncü yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, 'O gece Türkiye'mizin her köşesinden 82 milyon yurttaşımız Elazığ'daydı, Elazığ'ımızın acısını paylaştı' dedi.

PAYLAŞ
Güncel Haber 23 - Muhammed Fatih Akarsu

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak 2020 Depreminin 3’üncü yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin üzerinden 3 yıl geçti. 22 Saniye süren deprem nedeniyle verdiğimiz kayıpların acısı ise ilk günkü gibi taze.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, depremin 3’üncü yılında hayatını kaybedenleri bir kez daha andı. 

EROL: YAŞAMINI YİTİRENLERİ BİR KEZ DAHA ANIYORUM

Milletvekili Erol, depremin 3’üncü yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, “O gece Türkiye’mizin her köşesinden 82 milyon yurttaşımız Elazığ’daydı, Elazığ’ımızın acısını paylaştı, acılarımızı ortak kıldı.

Elazığ Depremi‘nin 3. yıldönümünde yaşamını yitirenleri bir kez daha rahmetle anıyor, yakınlarına başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

O gece Türkiye’mizin her köşesinden 82 milyon yurttaşımız Elazığ’daydı, Elazığ’ımızın acısını paylaştı, acılarımızı ortak kıldı.

Elazığ Depreminin 3. yıldönümünde yaşamını yitirenleri bir kez daha rahmetle anıyor, yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN