Başkan Adayı Septioğlu, Seçim Öncesi Temaslarını Sürdürüyor

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

PAYLAŞ
Güncel Haber 23 - Muhammed Fatih Akarsu

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Partililerle birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Seçim startının verildiği günden bugüne esnaf gezilerine aralıksız devam eden Septioğlu, iftar öncesi Malatya Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti.

Sorunları ve beklentileri dinleyen Başkan Adayı Septioğlu, “Maalesef şehrimizin sorunları karşımızda duruyor. Vatandaş dertli, sıkıntılı ve ama bu şehirde hala her şey çok iyiymiş gibi gösterilmeye çalışılıyor. Bakınız şehrimizin giriş kapısı olan Malatya Caddesi’nde sabah ve akşam saatlerinde trafikte ciddi bir yoğunluk ve sıkıntı oluşuyor. Yıllardır hala bu soruna el atılmadı. Biz ne diyoruz buraya Yonca Kavşak yapacağız ve bu sorunu uzun yıllar unutacağız. İnşallah 31 Mart’ta Elazığ’ımızın desteğiyle göreve gelir gelmez şehrimizin ulaşım noktasındaki sorunlarının çözümüne yönelik hazırladığımız Zübeyde Hanım Caddesinin trafik yoğunluğunu azaltacak alternatif yeni cadde başta olmak üzere yeni yol güzergahları, Sürsürü ve Cezaevi Kavşağı geçitlerine alt ve üst geçitler, Hazardağlı Kavşağı, Tofaş Kavşağı, Eski Sebze Hali Kavşağı ve Yeşilkent Kavşağı alt geçit, yonca tipi kavşak ve katlı kavşak düzenlemeleri, Batı İmar Yolu, yer altı ve yer üstü katlı otopark projelerimizle bu şehrin ulaşım problemlerine çözüm oluşturacağız” diye konuştu.

Başkan Adayı Septioğlu iftar sonrasında ise şehrin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşların yoğun bir ilgi göstererek destek verdiği Septioğlu, hak, hukuk ve adaleti gözeterek bu şehrin sorunlarını çözecek, beklentilerini karşılayacak ve bu şehri, bu şehrin insanını hak ettiği hizmetlerle buluşturacaklarını kaydetti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN